Parse error: syntax error, unexpected 'https' (T_STRING), expecting ',' or ';' in /data/web/virtuals/61033/virtual/www/domains/konform-zlin.cz/wp-content/themes/townpress/functions.php(293) : runtime-created function on line 1

Společnost Konform- Plastic, s.r.o. má zaveden systém řízení kvality podle ISO 9001, dále je dodavatelem sériových dílů pro automobilový průmysl a má zaveden systém řízení kvality podle normy ISO/TS 16949 a systém environmentálního managementu podle normy ISO 14001.

Interně dohlíží na dodržování systému řízení vedoucí kvality. Kvalitu produktů zajišťuje tým specialistů na oddělení kvality, projektového plánování, logistiky a výroby.

Ochrana životního prostředí a bezpečnost práce jsou neoddělitelnou součástí naší činnosti a těmto oblastem se věnuje koordinátor EMS, PO a BOZP.

Vedení si dobře uvědomuje nutnost vyhovět velmi náročným požadavkům automobilového průmyslu na efektivní využívání zdrojů a na zajišťování vysoce kvalitních výrobků v požadovaném termínu. Tyto požadavky jsou proto nedílnou součástí Politiky kvality a environmentu nejen ve vztahu k samotnému zákazníkovi, ale i ve vztahu ke všem pracovníkům a dodavatelům.

Měrové středisko

Pro zajištění možnosti kompletního proměření dílů i pro provádění vhodných analýz bylo zřízeno měrové středisko vybavené 3D měřícím přístrojem WENZEL, který je podporován programem Metrosoft CM 3.110.


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, no array or string given in /data/web/virtuals/61033/virtual/www/domains/konform-zlin.cz/wp-includes/class-wp-hook.php on line 288